Bezpečné, Vysoko Kvalitné Oslobodené Grind Prírody, Rastlín, Biela Rúž, Farba Pasta Pre DIY Rúž 50 gramov S8


Štítky: Make-up, kórejský rúž, langmani rúž, cartoon rúž trubice, rúž matt, rúž nastaviť, 9mm rúž trubice, 200 ml fľaša veľkosť, lesk na pery rúž, rúž nepremokavé.

€15.90
  • Skladom
  • w1231  • Názov Značky: AQSFML
  • Miesto pôvodu: Čína (Pevninská Časť))
  • Použitie: Telo
  • Druh: Lesk

Package: 50 gramov Farba : S8#

Zásielky:

Všetky položky v mojom obchode sa ponúkol, s dopravou zdarma .Tieto produkty budú dodané do Číny post vzduchu Do 48 hodín(nemusia zahŕňať víkendy a sviatky) po platba potvrdená.Genarally,tovar dorazí okolo 25-35 deň .ak nechcete čakať,môžete vybrať iné prepravné spôsobom.Niekedy,pre niektoré resons,možno bude tovar dodaný a prídu vám trochu neskoro.Prajeme vám môže porozumieť.

Spätná väzba:

Naše ciele sú vašu 100% spokojnosť,zopakujte váš podnik a vaša pozitívna spätná väzba.Ak ste satisfacted s položkami, ktoré si dostal,pls pomozte mi zanechať svoj názor.Ak nie ste spokojní s našimi položky, ktoré si dostal,pls dajte mi šancu vyriešiť problém pred odchodom negatívnej spätnej väzby, alebo otvoriť disput.

Návrat Policys

Budeme sa snažiť splniť vaše vašej požiadavky a dá vám naše najlepšie služby.Ak nie ste spokojní s dobrým si objednáte,prosím vráťte ho do troch pracovných dní.Ste prosím zodpovedný za dodanie platba a strata a poškodenie tovaru.(Sme nie je zodpovedná za oba)

Naše zásady podnikania:

1.úprimný,najlepší zákaznícky survice,a najvyššej kvality.

2.rozumné a konkurencieschopné ceny.

3.dôveryhodné firmy.

4.rýchly a bezpečný transport.

5.Vaša 100% spokojnosť,naša snaha.


Napísať recenziu

Súvisiace produkty