Uxcell Nábytok Podložky Lepidlo Plstené Podložky 20 mm x 20 mm Námestie 3 mm Hrubé Čierne 28Pcs


Štítky: cítil pad pre nábytok, cítil nábytok, Cítil Pad, cítil poschodí protector, cítil protector, anti-sklzu cítil, cítil nábytok pad, stolička nohu pad, cítil mat, cítil poschodie.

€1.93 €2.14
  • Skladom
  • w1265  • Tvar: Obdĺžnikové
  • materiál: Cítil

Popis:

Naše plstené podložky majú húževnatý lepidlo, ktoré neumožňuje im spadne z nábytku nohy a pevne držať podložky na dlhú dobu.

Nábytok podložky chránia podlahy povrch pred poškriabaním a scuffs.

Nikdy opäť počuť nepríjemné škrabanie zvuk stoličky vytláčajú proti tvrdý povrch, náš plstené podložky pomôcť znížiť hluk.

Naše drevené podlahy chrániče fit akýkoľvek typ stoličky nohy, nohy nábytku a iného bytového nábytku, electricals a iné položky: stoličky, postele, stoličky, gauč, kreslo, ležadlo, stôl, večera a konferenčný stolík a tak ďalej.

Umiestnenie našich cítil nábytok podložky na nohy vášho nábytku, aby sa zabránilo poškriabaniu alebo scuffing vaše krásne drevené, laminátové alebo dlaždicové podlahy.Chrániť hodnotu a krásu všetkých poschodiach s odolné, mäkké nábytok podložky na nohy všetkých nábytok.

Samolepiace plstené podložky sú jednoduché na inštaláciu a ponúkajú voči poškriabaniu ochrany skrine, pulty, stolové dosky, drevené, linoleum, vinyl, dlaždice, mramor.

Špecifikácie:

Materiál: Guma

Farba: Čierna

Hrúbka: 3 mm / 0.12-palcový


Napísať recenziu

Súvisiace produkty