Halloween VEĽKÝ Žltý VTÁK Maskot Kostým súťaž: Cosplay Party Oblečenie Karneval Dospelých Chlpaté Kostým Vonkajšie Oblečenie Strany Rekvizity


Štítky: vedúci maskot, costume maskot, Maskot, kačacie party, motýľ placemat, veľký vták kostým maskota, vták placemat, balón deti, kačica oblek, kačica oblečenie.

€231.12 €256.80
  • Skladom
  • w190003  • MPN: Neuplatňuje sa
  • materiál: Bavlnená Zmes
  • Krajina/Región Výroby: Čína
  • Upravené Položky: No
  • Špeciálne Použitie: Kostýmy
  • Štýl: Kompletná Výbava
  • Oddelenie Meno: Dospelý
  • Tému: HALLOWEEN

RM1491212651025449 VITAJTE NA MOJOM OBCHODE!

UPOZORNENIE:

Ak kostým a špecifikácia potrebujete je skladom, budeme vás kontaktovať a dohodnúť čas doručenia.Výroba času často trvá 4 až 7 dní, kým sme sa ju poslať hneď, ako je to možné, prajeme vám pochopiť.A akceptujeme vlastný výroby a veľkoobchodné objednávky.

POZNÁMKA:

Prosím, dajte nám vedieť, akú veľkosť budete potrebovať pri objednávaní, alebo zašleme ako predvolenú veľkosť M, prajeme vám pochopiť.

Špecifikácia:

S (160 cm-170 cm)- 5'3" 5'7",

M (171 cm-180 cm)- 5'7" na 5'11",

L (181 cm-190 cm)- 5'11" až 6'3",

XL (191 cm-200 cm)- 6'3" 6'7",

Zákazku (Plz dajte nám vedieť)

Materiál:

Je vyrobený z vysoko kvalitnej krátke plyšové, dlhé plyšové.zelený výrobok, neškodné pre ľudské telo (môže sa umyť vodou alebo suché čistenie)

Hlavu s EPE materiálu.

Stručný úvod:

Ľudia môžu chodiť voľne, keď nosenie, tento kostým, ktorý je živý, živý a krásny tvar, a ľudia môžu vidieť jasne vo vnútri; Tento kostým je s ventilačné dizajn a je možné prať jednoducho a enterprise logo a ďalšie príznaky môžu byť pridané na oblečenie.

APLIKÁCIE:

1 Nákupné ulice/Obchodné Ulice, detské ihrisko, pešie ulice, svadby, oslavy, parkov(pre skupinové fotografie s turistov), atď.

2 Rôzne komodity predajné výstavy, výstavy, atď.

3 Podniku, nákupné centrum je reklama/propagandy, propagácie, atď.

4 Miest Zábava/Zábavný, parky propaganda, atď

5 Veľkých strán, narodeninové oslavy, cvičí/otvorenie oslavy, športové súťaže, svadobný obrad, Karneval strany, atď.

6 Materských škôl a spoločensky užitočnej činnosti, atď.

Jedinečný Dizajn:

Prilba materiál:

Polyetylén, ktorý je celkom odlišný od lepenky materiálu alebo pena je materiál, ktorý väčšina kostýmov prilby sú vyrobené.To sa ľahko čistí a lepšie vetranie.

Hmotnosť:

Ako prilba je vyrobená z Polyetylénu a EPE materiálu, ktorý je veľmi ľahké, takže užívateľ môže nosiť ju na dlhú dobu slobodne a dokonca bez veľkého tlaku na ramená.

Ochrana:

Polyetylén prilba je vyrobená integrované high-technology stroj skôr ako spoločný niekoľko kusov, tak to je silný a dosť ťažké, ak sa chcete vyhnúť poškodeniu a náhle udrie tak, aby používateľa vedúci je podľa dobrú ochranu.

Dýchať a víziu:

Užívateľ môže dych voľne vo vnútri, ako je to s dobrým vetraním dizajn; Užívateľ môže jasne vidieť z vnútra cez oči.A kostým je nainštalovaný s plastovými čistý tvar kryt, ktorý sa používa na predchádzanie prach a iné veci.

Vodotesný:

POLYFOAM materiál môže byť Vodotesné

Návod Na Čistenie:

Vody, pranie a chemické čistenie.Zavesiť sušenie len, kúrenie je zakázané. .dc_tracker_img{display:none;}.dc_tracker_img:last-of-type{display:block;}p:empty+hr{display:none;}hr+span.ebay{display:none;}

RM1491212651025451


Napísať recenziu

Súvisiace produkty