Valcované Ballscrew 1605 -L300mm guľôčkovej skrutky + SFU1605 Ballnut + TRH15 -L300mm Lineárne vodiacej koľajnice + TRH15FL Lineárne Príruby Prepravu


Štítky: 360 závesu, hliníkové puzdro, bonsai t tričko, cr rýchlosti, puzdro, doc trubice, úzko spájat tabuľka, beretta m9a3, ružová tuxedo, plano objektív, cqc zbraň.

€105.67
  • Skladom
  • w218  • Číslo Modelu: SFU1605

TIPY: Pre medzinárodné dodávky,môže mať colné poplatky vo vašej krajine,sme ochotný vyhlásiť produkty a hodnota podľa vašej požiadavky,a podľa internaional štandardné pravidlá, miestne zvyky, poplatky by mali byť zaplatená kupujúcim.

Stav: Úplne Nové

Model:Valcované 1605 Ballscrew+TRH15 Lineárne príručka

===============================

Úplne množstvo pre tento objednávka obsahovať:

1set RM1605-L300mm guľôčkovej skrutky s Ballnut

V štandardných konci obrábanie

2 ks TRH15-L300mm Lineárne Železničnej

4pcs TRH15FL Príruby Vozňov

================================

Pozornosť prosím,

1)uvedené dĺžky sú pre celkovú dĺžku,zahrnuté obrábané časti.

2)dĺžka môže byť cutted podľa vašej potreby.ak dĺžka sme uviedli, nie sú pre vás najvhodnejšie,prosím, kontaktujte nás.

3)urobíme štandardné konci obrábania podľa nasledujúceho čerpania,ak potrebujete, aby špeciálne obrábacie,môžeme to urobiť a prosím, dajte nám vedieť, kreslenie pred objednávky.

*VYRÁBAME LINEAR, HRIADEĽ,BALLSCREW,TBR/SBR LINEÁRNE ŽELEZNIČNEJ PODPORU.TBRUU/SBRUU LINEÁRNE PODPORU,SHF/SH/SK PODPORA,BK/BF/EK/EF/FK/FF BALLSCREW KONCI PODPORU V PLNEJ VEĽKOSTI.

*V kombinácii/komplexné, aby sa odporúča.Čím viac nakupujete, tým nižšie budú náklady.

*MÔŽETE POSLAŤ ZOZNAM PRODUKTOV PRE POTREBUJETE,A BUDEME KONTROLOVAŤ CELKOVEJ NÁKLADNEJ PRE VÁS.

PLS, ABY PLATBU NAJNESKÔR DO 3 PRACOVNÝCH DNÍ PO MIESTO, OBJEDNÁVKY,V OPAČNOM PRÍPADE NEBUDEME MÔCŤ UDRŽIAVAŤ PORIADOK V PRÍPADE, AK NIEKTORÉ INÉ DIABLOV POTREBUJÚ ROVNAKÉ PRODUKTY A NAŠE SKLADOVANIE SÚ OBMEDZENÉ.

*Väčšina výrobkov, ktoré sú v pamäti,a môže byť dlivery v 5days.

*Vzduch, prepravné náklady, je veľmi odlišná v rôznych krajinách/oblastiach, doprava Zdarma v Číne Post/Hongkong Príspevok.vo všeobecnosti je potrebné o 22-35 dní, do väčšiny krajín.

*Zadarmo doprava výrobkov,ak ich potrebujete v naliehavo a radšej doručenie EMS,pls kontaktujte nás.

Sme profesionálny výrobca pre lineárne železničnej,linear, hriadeľ,lineárne podporu,lineárne jednotky,ballscrew a koniec podpory.

Pre hromadnú objednávku,pls kontaktujte nás pre viac informácií.

Ak budete potrebovať ďalšie lineárny pohyb výrobkov, ktoré nie sú uvedené v obchode, alebo máte nejaké otázky,pošlite správu na mňa a my vám odpoveď do 24 hodín.

*Úprimne dúfam, že majú príjemnú spoluprácu s každým kamarát.a budeme sa snažiť čo najlepšie usporiadať tak, aby ako lepšie, ako môžeme. *Hoci Sme sa,BST AUTOMATIZÁCIE nemôže sľubujú všetky výrobky môžu príchodu všetky v 100% podmienky, pretože tam majú mnoho názorne v priebehu transakcie,ale sľubujem, že sa budeme snažiť čo najlepšie vyriešiť problém vo väčšine vykonateľným spôsobom. *Úprimne dúfame, že každý priateľ môže mať šťastný nákup z nás,a úprimne dúfam, že sa vám môže dať BST AUTOMATIZÁCIE 5 hviezd spätnú väzbu. *Ak je tam nejaký problém, keď ste dostali balík,prosím, láskavo kontaktujte nás najskôr,negatívnu spätnú väzbu nemôže vyriešiť všetky problémy,a úprimne dúfam, že majú pekný komunikáciu s každým kamarát a môžete získať 5 hviezdičiek spätnej väzby pre všetky objednávky.


Napísať recenziu

Súvisiace produkty