SZteam Pre Huawei hi6523 hi6522 hi6555 HI6559 HI6526 HI6365 HI6451GBC Power IC Čip


Štítky: 10mkf, 1527 diaľkové ovládanie, 10uf 400v, 1uf 50 kondenzátor, kondenzátor auta smd, hi6522 ic, doorphon, 1200uf kondenzátor, jlink, 100nf kondenzátor.

€4.12
  • Skladom
  • w424  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Certifikácia: CE
  • Názov Značky: J. Decflo

Pozornosť

1. Prosím, uistite sa, že viete, ako nainštalovať a nahradiť túto položku, nie je jednoduché pracovať pre niekoho, kto nemá žiadne technické zručnosti s demontáž alebo montáž na mobilné telefóny/mobilné telefóny.

2. Odporúčame odbornú inštaláciu,použitie profesionálnych nástrojov pre nahradenie,sme si nebude zodpovedná za žiadne poškodenie vášho mobilného telefónu/mobilného telefónu, ktoré môže byť zapríčinené nesprávne fungovanie.Sme skúsený v tejto podať,ak máte akékoľvek problémy s výmenou, prosím, dajte nám vedieť,budeme vás naučí, ako, aby to fungovalo.

3. Naše výrobky sa predávajú za rozumnú cenu,maloobchodná cena len s malým ziskom, aby náš obchod beží.Ak máte hromadnú objednávku,prosím dopytu pred miesto, aby sme prijať obchodovateľné, cena, množstvo objednávok.

4. Ak expresné doručenie generovať tarifách sa informujte, Prosím, na vedomie, že ak nechcete platiť clá pre osobné dôvody, sme odmietnuť refundáciu.

5.Nie sme responsiblity poštovné adresu poskytnutú neoprávnene

Balenie

1. Všetky položky sú originálne, nové,sme pack každá položka s plastovými sealable taška, že zabalené s bublina v taške,a dať do pevný rámček pre zaistenie bezpečnosti tovaru počas prepravy.

2. Prosím, láskavo upozorňujeme, že niektoré položky sú dosť malé,prosím, buďte opatrní pri vybaľovaní parcely,v prípade, že chýbajú alebo dávanie na zlé.

Zásielky

1. Pre post, používame www.tikdetva.sk Štandardná Doprava, ktorá je viac bezpečnejšie, viac, rýchlejšie a stabilnejšie, s sledovania Č.ak chcete sledovať vašu zásielku v čase.

Čas dodania(počas pracovných dní):

2. DHL:3-7 dní

3. UPS:3-7 dní

4. Fedex:3-7 dní

5. EMS:5-10 dní

6. www.tikdetva.sk Štandardná Doprava : 10-25 dní

Warranty & Return

1. Každá položka bola kontrolované a testované v dobrom stave starostlivo pred balenie,ak sú sklamaní položky,alebo ak máte nejaké problémy,kontaktujte nás,my sa budeme snažiť uspokojiť vás.

2. Ak sa zobrazí chybný alebo nesprávne položky, prosím, fotografovanie, pošlite nám,budeme kontrolovať a zašleme vám nový.

3.Vrátenej položky majú originálne balenie je veľmi vítané,a vy budete musieť zaplatiť navyše, expedičný poplatok.

Spätná väzba

1.Prosím, zanechajte pozitívnu spätnú väzbu po potvrdení, dodávka, 5 začne bude veľmi ocenil.

2. Spätná väzba je pre nás veľmi dôležité,prosím, nenechávajte nagative spätnú väzbu, než sa na nás obrátite.Ak máte akékoľvek problémy a unsatisfactions,prosím, tellt nás,budeme sa snažiť vyriešiť problém v čase.


Napísať recenziu

Súvisiace produkty