125KHz Štandardné Fingerprint Access Control Zariadenie Čase Dochádzkový Systém TCP/IP MF131 Dvere Riadenie Prístupu Doprava Zadarmo


Štítky: zk, odtlačkov prstov ip, systém kontroly prístupu, zúčastniť, odtlačkov prstov rfid, prístupový systém, prístup odtlačkov prstov, Riadenie Prístupu, odtlačkov prstov ip65, riadenie prístupu ip.

€79.19 €83.35
 • Skladom
 • w606 • Číslo Modelu: MF131
 • Identifikácia režimu: Fingerprint/IC Karty/Heslo
 • Denník Kapacita: 50,000 udalosti
 • Odtlačkov prstov kapacita: 2000 šablóny
 • Moc: DC 12V/1A
 • Kapacita Karty: 10000 šablóny
 • Názov Značky: ximiir
 • Miesto orgin: Čína
 • Komunikácia: TCP/IP, RS485

MF131 je profesionálny high-end dochádzky, kontrolu zariadenia, ktoré majú RFID karty a odtlačkov prstov.Je to s popredné odtlačkov prstov aritmetický vo svete, automaticky analyzovať malý rozdiel najnovšie odtlačky prstov oproti predchádzajúcej odtlačky prstov a aktualizuje zodpovedajúcim spôsobom zabezpečiť vysokú presnosť a optimálnu rýchlosť rozpoznávania odtlačkov prstov.Vysoké uznanie schopnosť pre zranených a olúpané prsty, určenie času je menej ako 1 sekundu.S multi-level overenie, zámok zmes a anti-pass-back, ect rozšírené overenie funkcie.Zariadenie obsahuje dva zámky pre výstup, dva dvere uvoľnite tlačidlá, jeden súbor Wiegand 26/34 výstup a vstup.Mohlo by to prevzatie a odovzdanie údajov & záznam U pamäte flash, TCP/IP komunikačné funkcie, mohli by ste si uvedomiť, riadenie prístupu siete a údajov zber a zdieľanie voľne.

Užívateľ môže zapísať odtlačkov prstov v jednom prístroji, a podiel na zápis informácie s ostatnými zariadeniami cez USB flash memory stick. 4. TCP/IP komunikácie, sieťové pripojenie je jednoduché a pohodlné, podpora Push Technológia, ovládať riadenie prístupu sietí, zber údajov & zdieľať voľne 5. S multi-level overenie, zámok zmes a anti-pass-back funkcie. 6. S tamper alarm, nad-čas, alarm otvorenia dverí, požiarne poplašné a Uniesť alarm ect alarm functions7 7. Overovanie režimy sú 1:1 a 1:N, používateľ môže zaregistrovať desať prstov, max odtlačkov prstov kapacita je 2,000 zápis a 100 000 záznam 8. S dva zámky pre výstup, dva dvere uvoľnite tlačidlá, tie by mohli pripojiť drôtom alebo prepínač bezdrôtovej komunikácie. 9. S dvoma skupinami Wiegand, jedna skupina Wiegand 26/34 pre výstup a jednu skupinu Wiegand 26/34 pre vstup. 10. Podpora multi rozvoj jazyka(VB, C++, C#, Delphi ect) SDK, a ODM/OEM software development 11. Podpora angličtina, francúzština, španielčina, japončina, kórejčina ect rôznejazyky.

1. Je to s popredné odtlačkov prstov aritmetický vo svete, automaticky analyzovať malý rozdiel najnovšie odtlačky prstov oproti predchádzajúcej odtlačky prstov a aktualizuje zodpovedajúcim spôsobom zabezpečiť vysokú presnosť a optimálnu rýchlosť rozpoznávania odtlačkov prstov. 2. Prístroj je zabudovaný ID karty snímač(voliteľný pre IC karty), overenie voľne Karty, odtlačkov prstov a heslo zmes, riadenie prístupu je flexibilnejší a bezpečne. 3. Podporu U diskov prevziať alebo odovzdať evidencia dochádzky a fingerprint data atd.


Napísať recenziu

Súvisiace produkty