6906 POM (10PCS) Plastové guľôčkové ložiská 30x47x9mm Sklenené Gule 30 mm/47mm/9mm 61906POM


Štítky: manželské deti, moleton svetre, xiao sledovať 2x1, absorpčný 16 kalibr, postr black ops4, plagáty yhlqmdlg, matrioshkas dievča, matice tlačidlá, matrice abecedy.

€28.62
  • Skladom
  • w715  • Položka Druh: Guľkové Ložiská
  • Číslo Modelu: 6906POM
  • Názov Značky: FUSHIPRO

FUSHI LOŽISKO TECH CO.,LTD dodávať čo najlepšie úrovni Ložiská a súčiastky Vyrobené V Číne sa Bežne používa na RC MODELY, Elektrické Motory, HVAC, Automobilový priemysel, Priemyselné Aplikácie a oveľa viac.

Ak vašej objednávky je veľmi veľký,môže byť cena diskutovali,môžete si ho kúpiť prvý,potom nám správu vašej cieľovej cenu,dáme vám o cenu, ktorú ste chceli,poď,sme váš správny výber!!!!

Položky: 6906 POM

Typ: Plastové Guľôčkové Ložisko

Klietka:PA( Polyamid)

Lopty: Sklenené Gule

Vnútorné/vonkajšie pretekov: POM(Polyformaldehyde)

Rozmery: 30 mm x 47mm x 9 mm/

Veľkosť: 30x 47 x 9 mm

Množstvo: 10 KS

Zásielky:

Keď si objednáte, prosím, zvoľte spôsob dopravy a zaplatiť za objednávku vrátane dopravy za poplatok.Budeme posielať položky do 3 dní akonáhle sa vaša platba je dokončená.

Robíme č t zaručiť dodacia lehota na všetkých medzinárodných zásielok v dôsledku rozdielov v colných zúčtovania krát v jednotlivých krajinách, čo môže ovplyvniť, ako rýchlo sa váš produkt je kontrolované.Vezmite prosím na vedomie, že kupujúci sú zodpovední za všetky ďalšie colné poplatky, maklérske poplatky, clo a dane pre dovoz do vašej krajine .Tieto dodatočné poplatky môžu byť zhromažďované v čase prevzatia tovaru.Nebudeme vrátenie poplatky za dopravu pre odmietol zásielky.

Prepravné náklady neobsahuje žiadne dovozné dane, a kupujúci sú zodpovední za ciel.

Vracia:

Snažíme sa čo najlepšie slúžiť našim zákazníkom to najlepšie, čo môžeme.

Vrátime vám ak vrátite položky, do 15 dní od prijatia položky z akéhokoľvek dôvodu.Avšak, je kupujúci sa mali uistiť, že položky, vráti sa do svojich pôvodných podmienok.Ak položky sú poškodené alebo stratené, keď sa vráti, bude kupujúci zodpovedá za poškodenie, alebo stratu, a neposkytneme kupujúci v plnej výške .Kupujúci by sa mal pokúsiť podať sťažnosť s logistickej firmy na vymáhanie nákladov na poškodenie alebo stratu.

Bude kupujúci zodpovedá za prepravné poplatky, ak sa chcete vrátiť položky.

Záruka A Údržba:

Ponúkame 1-mesiac zadarmo náhradné.Kupujúci môže požadovať náhradu do 15 dní od vášho prevzatia tovaru .Kupujúci je potrebné vrátiť výrobok v pôvodnom podmienok k nám a mali by znášať náklady na dopravu na návrat.

Poskytujeme tiež 12 - mesačnú bezplatnú údržbu.Kupujúci je potrebné vrátiť výrobok v pôvodnom podmienok k nám a mali by znášať náklady na dopravu na návrat.

Ak je akákoľvek časť je potrebné vymeniť, kupujúci by tiež malo uhradiť náklady na časti, ktoré majú byť nahradené.

Pred vrátením položiek, prosím, potvrďte na spiatočnú adresu a logistika metóda s nami.Po dáte položky, pre logistické spoločnosti , pošlite nám, prosím, sledovacie číslo.Hneď, ako sme prijímať položky, budeme opraviť alebo vymeniť čo najskôr.

Spätná väzba:

Vaša spokojnosť a pozitívna spätná väzba je pre nás veľmi dôležité .P prenájmu opustiť pozitívna spätná väzba a 5 hviezd, ak ste spokojní s našimi položiek a služieb s .

Ak máte akékoľvek problémy s našimi položky alebo služby s , sa, prosím, neváhajte a kontaktujte nás najprv pred odchodom negatívnu spätnú väzbu .W e sa budeme snažiť vyriešiť všetky problémy a poskytovať tie najlepšie služby zákazníkom.


Napísať recenziu

Súvisiace produkty